Kongreye kalan süre

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Bildiri gönderimine kalan süre

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Genel Bilgiler

KONGRE PROGRAMI TARİHİ VE YERİ

Hastane İnfeksiyonları Kongresi 2021, 16 – 19 Aralık 2021 tarihleri arasında The Green Park, Ankara’da gerçekleştirilecektir.

KONGRE PROGRAMI DİLİ

Kongre programının dili Türkçe’dir

KAYIT VE DANIŞMA MASASI

Kayıt ve danışma masaları 16 – 19 Aralık 2021 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KREDİLENDİRME

Kongre programının tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI

Eğitim programı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM BELGESİ

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi 18 Aralık 2021 tarihinde verilecektir.

TRANSFER

Çift Yön Transfer
Toplu Transfer 600 TL
VIP Transfer 1.000 TL

 

  • Transfer ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı %18’dir.
  • Serenas Turizme ulaşım detaylarını bildirilmiş, transfer talep edilen tüm katılımcıların transferleri yukarı da belirtilen tutarlar üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • Yukarıda yer alan fiyatlar kişi başı toplu transferler için geçerli olan fiyattır. Bu tarihler dışında talep edilen transferleriniz için lütfen Serenas Turizm ile bağlantıya geçiniz.